У Києві відбувся Марш захисників України

У Києві відбувся Марш захисників України

Фото Миколи Тимченка, “День”

На День Незалежності в Києві відбувся Марш захисників України

Як повідомляє Укрінформ, участь у Марші взяли тисячі людей.

Колону очолили родини загиблих учасників російсько-української війни. За ними рухались родини героїв Небесної Сотні та поранені учасники Революції Гідності, родини полонених і зниклих безвісти учасників російсько-української війни та поранені учасники російсько-української війни.

У Києві відбувся Марш захисників України

У Києві відбувся Марш захисників України

Також у колоні – військові медики та капелани, ветерани у так званих коробках, порядок яких у колоні визначався за територіальним принципом.

Ветерани з Києва ішли у першій такій “коробці”, за ними – “коробки” ветеранів з інших областей.

Наступними крокували “коробки” різних військових підрозділів, бригад і батальйонів. Також сформовані у колони окремі групи людей з деяких громадських організацій, крокували також волонтери.

Учасники ходи несуть портрети своїх рідних, котрі загинули на сході України. Багато людей у вишиванках, в руках — державні стяги, кримськотатарські прапори.

У Києві відбувся Марш захисників України

У Києві відбувся Марш захисників України

Лунали патріотичні пісні.

Учасники маршу від парку Тараса Шевченка рушили через бульвар Шевченка і Бессарабську площу, далі пройшли Хрещатиком до Майдану Незалежності.

Вздовж всього руху колони люди аплодували учасникам ходи.

Марш проходив без політичних гасел.

Правопорядок охороняли численні поліцейські. Чергували “швидкі”.

Як відомо, Марш захисників України проводиться щорічно у День Незалежності з 2019 року. Організовується силами громадянського суспільства з повагою до всіх учасників та інституцій і не конкурує з офіційними заходами.

Мета Маршу – вшанування пам’яті героїв, які віддали життя та здоров’я за Незалежність України, вшанування ветеранів, добровольців та військовослужбовців, полонених, зниклих безвісти та політв’язнів російсько-української війни, медиків, капеланів, волонтерів, активістів та всіх патріотів.

24 серпня 2021 року в Україні відзначається 30-а річниця Незалежності.

Київські НовиниСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.