У Києві розпочався онлайн-пробіг під каштанами

У Києві розпочався онлайн-пробіг під каштанами

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, “День”

У Києві в неділю, 21 травня, до Дня міста розпочався онлайн-пробіг під каштанами.

Старт пробігу транслювали на сторінці “Пробіг під каштанами” у Facebook.

Пробіг стартував від пам’ятника засновникам Києва, учасники пробігу біжать по тротуару, дороги в Києві не перекривали.

За задумом організаторів, за всіх киян бігтиме команда амбасадорів, які подолають дистанцію 5 км вулицями Києва. Організатори пропонують киянам приєднатися до пробігу в онлайні – подивитися трансляцію та зробити благодійний грошовий внесок – 100 гривень. Кошти спрямують на потреби українських лікарів та медичних установ – Центру дитячої кардіології, кардіохірургії МОЗ України та інших.

Як повідомляє Київська міська рада, цього року за всіх киян дистанцію подолають: Київський міський голова Віталій Кличко; міністр молоді та спорту України, олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт; лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, заслужений лікар України Володимир Жовнір; учасник бойових дій в АТО у складі ОБСП «Донбас», 2015-2016 рр. діючий резервіст оперативного резерву першої черги ЗСУ, директор Київського міського Палацу ветеранів Віктор Шевченко; представник збірної команди Ігор Нескорених Максим Єрмохін; тренерка пробігу, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Христина Струй; переможниця 1-го благодійного заходу «Пробіг під каштанами» Наталія Лєбєдєва; представниця найчисленнішої корпоративної команди, заступник голови правління «Райффайзен Банку Аваль» Наталія Гуріна.

Також у КМДА зауважують, що в ефірі телеканалу «Київ» триває святкова програма. Після пробігу в ефірі телеканалу «Київ» можна буде побачити і почути радіоконцерти гуртів:

«ADAM» – 13:15;

«On I Ona» – 14:15;

гурт [О] – 15:25;

«Нумер 482» – 16:10;

«Green Grey» – 16:45. Виступ гурту і закриє святковий марафон в ефірі.

Також повідомляють, що готують кілька святкових сюрпризів і для користувачів соціальних мереж. Столичні колективи створюють святкові ролики, які розповсюдять у соцмережах, на Youtube-каналах, на своїх сайтах.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.