У Києві готуються посилювати карантин

У Києві готуються посилювати карантин

Фото Руслана Канюки, “День”

У Києві збираються посилити карантинні заходи через епідеміологічну ситуацію.

Про це заявив радник мера міста Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає РБК-Україна.

За його словами, сьогодні штаб з надзвичайних ситуацій о 9:30 буде приймати рішення. Київська влада має три сценарії розвитку.

“Станом на сьогодні ми знаходимося посередині між жовтим і чорним сценарієм, це означає, що хвороба входить в новий пік, не вийшовши ще до кінця з попереднього”, – заявив він.

Бондаренко говорить, що літній сезон не приніс зменшення кількості хворих, тому послаблення карантину будуть переглядати. “Місто точно не готове до наступних етапів, які були заплановані урядом 5 і 10 червня”, – заявив він.

Радник мера міста говорить, що сьогодні о 9:30 відбудеться штаб НС міста, на якому будуть приймати рішення про можливість посилення певних обмежень, які були послаблені з 23 травня. “Ми не можемо говорити про відкриття закладів громадського харчування в приміщеннях, ми не можемо говорити про будь-які масові заходи з кількістю людей 1 на 5 кв. метрів, ми не можемо говорити про повноцінне відкриття закладів культури. Це якраз ті моменти, які мали відбутися 5 червня по Україні”, – додав він.

Бондаренко зазначив, що сьогодні будуть результати епідеміологічного аналізу Держпродспоживслужби і приймуть рішення.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.