У Чорнобильській зоні третю добу триває ліквідація лісової пожежі

У Чорнобильській зоні третю добу триває ліквідація лісової пожежі

Фото: Facebook / ДСНС України

У Чорнобильській зоні відчуження триває ліквідація лісової пожежі загальною площею близько 25 га.

Про це повідомляє ДСНС України.

«Станом на 7:00 6 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення продовжуються заходи щодо ліквідації двох осередків пожеж, а саме: між с. Володимирівка та с. Жовтневе Котовського лісництва на площі близько 20 га. До гасіння залучено 124 чол. та 28 од. техніки, з них від ДСНС 74 чол. о/с та 15 од. техніки (в тому числі 2 літаки АН – 32П та вертольот МІ – 8)», – йдеться у повідомленні.   

Як зазначається, всього з початку гасіння пожежі авіацією ДСНС здійснено 42 скиди води (174 тонни), з них вертольотом МІ-8 – 27 скидів, літаками АН-32П – 15 скидів.

Крім того, триває гасіння пожежі поблизу с. Рагівка Котовського лісництва (41 квартал) на площі близько 5 га. До гасіння залучено 14 чол. та 4 од. техніки, з них від ДСНС 7 чол. о/с та 2 од. техніки. О 20 год. 45 хв. пожежу локалізовано.

Також пожежа вирує на Рівненщині, йдеться у дописі ДСНС у Facebook.

“Це – Рівненщина учора… Автор цих фото Vad V. Polenchuk написав, що коли він знімав це страхіття з дрону, сотні птахів із криком кружляли над попелищем, адже там, у вогні, згинули їхні гнізда”, – повідомили у ДСНС.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.