Вселенський патріарх Варфоломій прибув до України

Вселенський патріарх Варфоломій прибув до України

Фото: Православна Церква України

Вселенський патріарх Варфоломій прибув із візитом в Україну.

З хлібом-сіллю та щиросердними вітаннями зустріли на українській землі Вселенського Патріарха Варфоломія. В аеропорту «Бориспіль» Його Всесвятість зустріли Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з ієрархами Православної Церкви України, Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль та інші офіційні особи.

«Вітаємо Вашу Всесвятість на українській землі та дуже радіємо Вашому візиту. Україна вітає Вселенського Патріарха!», – звернувся до Всесвятійшого владики Митрополит Епіфаній.

“Особисто привітав в Україні Вселенського Патріарха Варфоломія. Символічний та важливий візит для нашої держави. Делегація Вселенського Патріархату візьме участь в урочистостях до 30-ї річниці відновлення нашої Незалежності”, – написав Шмигаль у Telegram.

Також прем’єр-міністр подякував Вселенському Патріарху за ту підтримку, яка надається Україні та українському народу.

Сьогодні почався візит Його Всесвятості Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Рима і Вселенського Патріарха до України. 21 серпня о 10:00 відбудеться урочиста зустріч і подячна молитва Вселенського патріарха у Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди прибуття в Україну. 22 серпня патріарх Варфоломій разом із митрополитом Епіфанієм проведе літургію у Святій Софії. Початок богослужіння – 9:00.

ПодіїРелігія
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.