Вінниччина отримала 8,5 млн грн із держбюджету на відкриття ЦНАПів у громадах

Вінниччина отримала 8,5 млн грн із держбюджету на відкриття ЦНАПів у громадах

Фото з архіву авторки

У поточному році на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у державному бюджеті передбачено 231 млн грн. Із них 8,5 млн грн отримає Вінниччина.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. Всього на державне фінансування область подала 36 проєктів. Та за результатами оцінки комісія при Мінцифри погодила фінансування 8 об’єктів у громадах Вінниччини.

«Державна підтримка відбувається на конкурсних засадах за двома напрямками: «Будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для розміщення ЦНАП» та «Облаштування будівель та приміщень, де розміщений центр, а також забезпечення центрів (включаючи їх територіальні підрозділи і віддалені робочі місця) обладнанням». На перший – територіальні громади подали 14 проєктів, на другий – 22 проєкти. Всього на конкурс було подано 36 проєктів, вісім з них отримали фінансування. Загальна сума державної субвенції складає 8,5 млн грн», – повідомив Сергій Борзов.

За напрямом – будівництво, реконструкція, капремонт будівель та приміщень для розміщення ЦНАП переможцями стали Теплицька селищна рада, Томашпільська селищна рада, Чернівецька селищна рада, Шаргородська міська рада. За напрямом облаштування будівель та приміщень, де розміщений ЦНАП, на забезпечення ЦНАП обладнанням, зокрема обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії переможцями визначили: Козятинська міська рада, Могилів-Подільська міська рада, Немирівська міська рада та Хмільницька міська рада.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

ЕкономікаСуспільствоФінанси
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.