Вибух на Позняках: мешканці будинку почали отримувати від міста фінансову допомогу

Вибух на Позняках: мешканці будинку почали отримувати від міста фінансову допомогу

Фото: Reuters

Постраждалі мешканці будинку на Позняках, де стався вибух, почали отримувати від міста фінансову допомогу на ремонт і облаштування нового житла.

Про це у Facebook повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Зустрівся з мешканцями будинку на Позняках, у якому 21 червня стався вибух. Всі вони вже отримали сертифікати на нове житло. Що стосується допомоги міста. Сьогодні одна з родин, що оформила необхідні документи, отримала від міста 300 тис. грн фінансової допомоги на ремонт нової домівки”, – сказав він.

Кличко нагадав, що раніше Київрада підтримала пропозицію мера і виділила 20 млн грн на ремонт і облаштування нових квартир мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух.

“Кошти отримають 40 родин, які залишились без житла. Йдеться про те, щоб забезпечити людям ремонт та необхідні меблі і побутову техніку в нові квартири, що надав Офіс Президента”, – зазначив Кличко.

За його словами, також місто надало допомогу постраждалим мешканцям у розмірі від 50 до 100 тис. грн. Крім того, фонд «Майбутній Київ» виділив їм по 2,5 тис. грн на відновлення втрачених документів.

Наразі люди, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької ,1/5, забезпечені тимчасовим житлом.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.