Валютні вклади українців почали зростати, – НБУ

Валютні вклади українців почали зростати, – НБУ

Фото з відкритих джерел

Обсяги строкових гривневих депозитів та валютних коштів українців у банках знаходяться на максимальних рівнях від початку березня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба НБУ у Facebook.

“Банківський сектор – в нормі. Так, відплив строкових гривневих депозитів та валютних коштів населення наприкінці квітня припинився – навпаки, за тиждень, що закінчився 30 квітня, гривневі кошти населення в цілому, і зокрема строкові гривневі депозити зросли на 0,3%. 

Другий тиждень поспіль вклади в національній валюті знаходяться на максимальних рівнях від початку березня. Валютні кошти вперше від початку відпливу зросли на 0,2% у доларовому еквіваленті”, – йдеться в повідомленні.

Пресслужбою зазначається, що ставки за кредитами та депозитами відреагували на зниження Національним банком облікової ставки на 2 в. п. до 8%, в тому числі ставки за корпоративними кредитами знизились до рівня початку березня.

“Банки виконують вимоги з коефіцієнту покриття ліквідністю (LCR) із значним запасом, та вчасно і у повному обсязі виконують зобов’язання перед клієнтами”, – наголошують в повідомленні.

Понад 96% банкоматів та 77% відділень банків працюють в штатному режимі.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.