В Україні завтра переглянуть рівні епідемічної небезпеки в областях

В Україні завтра переглянуть рівні епідемічної небезпеки в областях

Фото з архіву “Дня”

Комісія ТЕБ та НС 20 серпня додатково перегляне рівні епідемічної небезпеки у областях України.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, передає Укрінформ.

“Завтра, у четвер, у другій половині дня буде додатково переглянуто рівні епідемічної небезпеки на підставі кількості хворих за останні 14 днів. В попередній четвер, коли приймалося рішення про перше зонування, то таких регіонів у нас було 10. Зараз по статистиці, яку ми маємо на сьогодні, то кількість областей, у яких буде проведено розгляд і зонування територій по кольоровій гамі, вже буде 13. Але ми очікуємо завтрашнього дня, оскільки динаміка до зростання кількості хворих показує, що додатково долучитися до 13 областей можуть і інші області”, – сказав Ляшко.

Він зазначив, що додатково комісія ТЕБ та НС вирішила створити певні мобільні групи на національному рівні, які сьогодні поїдуть у трьох напрямках. За його словами, поїдуть для того, щоб подивитися, як органи місцевого самоврядування виконують карантинні обмеження, які встановлені на певних адміністративно-територіальних одиницях відповідно до рівня їх епідемічної небезпеки, який відображається у певних кольорах.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.