В Україні розгортають лікарні другої хвилі для хворих на COVID-19

В Україні розгортають лікарні другої хвилі для хворих на COVID-19

Фото: Reuters

В Україні, з огляду на збільшення нових випадків COVID-19, починається розгортання лікарень другої хвилі для приймання захворілих на коронавірус

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

“Розпочинаємо розгортати лікарні другої хвилі для приймання захворілих на коронавірус. Сьогодні зафіксований черговий антирекорд — майже тисяча нових випадків. Завантаженість лікарень значно збільшилася. Це означає, що ми увійшли в серйозну хвилю захворюваності”, – зазначив прем’єр.

Він додав, що на думку українських медиків та епідеміологів, головна причина росту захворюваності на коронавірус в тому, що люди перестали дотримуватись обмежень, а місцева влада не наважується ці обмеження посилювати.

“Як наслідок — бачимо значне зростання захворюваності у відповідних областях”, – наголосив Шмигаль.

Прем’єр зауважив, що схожа модель адаптивного карантину використовується не лише в Україні. “Але в інших країнах при послабленні обмежувальних заходів і дотриманні карантинних правил кількість захворілих не зростає, а тримається на помірному рівні”, – зазначив він.

“Тож якщо ми хочемо вберегти економіку та не закривати країну на жорсткий карантин, єдиний шлях — разом дотримуватися обмежень, що запропоновані в адаптивній моделі. Це маски, дезінфекція та соціальна дистанція. Прошу всіх бути сумлінними та з відповідальністю ставитися до простих правил”, – підкреслив Шмигаль.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.