В Україні 6 областей не готові до пом’якшення карантину, – нарада у президента

В Україні 6 областей не готові до пом'якшення карантину, – нарада у президента

Фото ОПУ

Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська, Закарпатська та Волинська області не готові до пом’якшення заходів безпеки, оскільки не відповідають критеріям за показниками захворюваності коронавірусом, заповненістю ліжок у лікарнях та кількістю тестів, які дали б змогу перейти до адаптивного карантину на нинішньому етапі.

Як повідомляє прес-служба президента України, детальний перехід до адаптивного карантину обговорили в суботу на традиційній нараді з боротьби з коронавірусом під головуванням президента України Володимира Зеленського. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів та правоохоронних органів.

“В інших областях дозволяють певні пом’якшення, однак не зобов’язують до них, адже місцева влада має дивитися, наскільки можливо впроваджувати ці заходи в тій чи іншій ситуації”, – наголошується в повідомленні.

Йдеться про відкриття дитячих садків, запуск громадського транспорту, проведення спортивних заходів без глядачів за участю щонайбільше 50 осіб, релігійні заходи за участю не більше однієї людини на 10 кв.м площі будівлі, роботу готелів, крім функціонування в них ресторанів і спа-зон.

“Все це – за умови дотримання заходів безпеки”, – зазначили в прес-службі президента.

Згідно з даними, оприлюдненими на сайті МОЗ в суботу,23 травня, Дніпропетровська, Донецька і Луганська області не відповідають показнику 3 (охоплення тестуванням не нижче рівня інцидентності, тобто середня кількість тестувань методами ПЛР і імуноферментного аналізу протягом 7 днів має становити більше 12 на 100 тис. населення).

У Волинській, Закарпатській, Київській, Рівненській та Чернівецькій областях перевищено показник 1 інцидентність (кількість нових випадків коронавірусу за останні 7 днів на 100 тис. населення, який має бути меншою за 12).

Чернівецька область також не відповідає показнику 2 (завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації хворих з Covid-19 має бути менше за 50%).

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.