В окупованому Криму незаконно передали у “суд” справу Джемілєва, – адвокат

 В окупованому Криму  незаконно передали у "суд" справу Джемілєва, - адвокат

Фото Артема СЛИПАЧУКА, “День”

 В окупованому Криму справу стосовно лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва незаконно передали у суд без повідомлення обвинуваченого і його захисника. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Микола Полозов.

“Сьогодні “головне слідче управління слідчого комітету Російської Федерації по Республіці Крим і місті Севастополі” бадьоро відрапортувало, що справу стосовно Мустафи Джемілєва передано до суду. І тим самим підставило споріднену кримську прокуратуру. Пояснюю на пальцях чому. Частиною 1 статті 222 КПК РФ встановлено, що після затвердження обвинувального висновку, прокурор направляє справу до суду, про що повідомляє обвинуваченого, його захисника, потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача та (або) представників і роз’яснює їм право заявляти клопотання про проведення попереднього слухання”, – написав Микола Полозов.

Він зазначив, що слідчий, керівник слідчого органу, сам слідчий орган в законі не вказані як адресат повідомлення прокурора про направлення справи до суду.

“А в окупованому Криму все навпаки. Мене (захисника) не сповістили, Мустафу-аг’а не сповістили, а насамперед – незаконно сповістили слідчий орган, який про це бадьоро відрапортував”, – додав Микола Полозов.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.