В Андріївській церкві у Києві вперше після реставрації проводять богослужіння

 В Андріївській церкві у Києві вперше після реставрації проводять богослужіння

Фото Михайла ПАЛІНЧАКА

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні 13 грудня звершують богослужіння в Андріївській церкві Києва, яку вперше відкриють після 11-річної реставрації.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в пресрелізі, що є в розпорядженні агентства.

У неділю 13 грудня о 9:00 в Андріївському храмі (Київ, Андріївський узвіз, 23) почалася урочиста Літургія, яку очолює особливий представник Вселенського Патріарха Варфоломія – митрополит Гальський Еммануїл (Адамакіс) у співслужінні Екзарха (посла) Вселенського Патріарха Варфоломія в Україні – єпископа Команського Михаїла (Аніщенка) з нагоди завершення 11-річної реставрації Андріївської церкви, яка тепер стане головним храмом Ставропігії, тобто представництва Вселенської Патріархії в Україні.

Близько 12:00 на сходах Андріївської церкви відбудеться брифінг представників Вселенської Патріархії: митрополита Гальський Еммануїла та єпископа Команського Михаїла, щодо роботи Ставропігії Вселенського Патріарха в Україні.

Урочисте богослужіння завершиться коротким концертом духовної музики у виконанні гурту «Хорея козацька» під керівництвом Тараса Компаніченка.

Як повідомлялося, рішення про відновлення своєї ставропігії в Києві було прийнято Синодом Константинопольської православної церкви під головуванням патріарха Варфоломія 11 жовтня 2018 року.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.