Таран: РФ веде війну проти України на всіх фронтах, зокрема інформаційному

Таран: РФ веде війну проти України на всіх фронтах, зокрема інформаційному

Фото: mil.gov.ua

 Міністр оборони України Андрій Таран, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про замороження військової допомоги США, нагадав, що Росія веде війну проти України на всіх фронтах, зокрема інформаційному.

“Не дивно, коли так звані “ЗМІ” держави-агресора відпрацьовують завдання з інформаційних операцій. Вони є неприхованою зброєю воєнної машини РФ. Дивує і викликає жаль, коли деякі вітчизняні медіа, у тому числі з тих, що відносять себе до якісних ресурсів, ведуться на провокації, не перевіряють зміст та джерела такого роду інфовкидів, та стають сліпим інструментом інформаційної війни у руках ворога”, – заявив Таран, передає пресслужба Міністерства оборони України.

Він нагадав, що з 2020 року в умовах стримування збройної агресії РФ Міністерство оборони України реалізує другий етап військової реформи. Важливим елементом її успішного втілення має стати об’єднання національних та іноземних ресурсів для залучення необхідних інвестицій у створення певних можливостей. У цьому контексті, зазначив Таран, Міністерство оборони і Збройні Сили України тісно співпрацюють із міжнародними партнерами, зокрема зі США.

” Упродовж січня — березня 2021 року Міністерство оборони України у взаємодії з іншими уповноваженими органами державної влади України та американськими партнерами організувало роботу щодо оцінювання стану реалізації завдань оборонної реформи та реформи оборонно-промислового комплексу. У результаті проведеної роботи, на початку квітня 2021 року Міністерство оборони України підготувало та передало Міністерству оборони США відповідний підсумковий документ, який 11 червня 2021 року, після відповідної сертифікації Пентагоном та Держдепартаментом, був схвалений Конгресом США”, – заявив Таран.

Міністерство оборони та Збройні Сили України висловили подяку американським партнерам за послідовну підтримку процесу оборонної реформи в Україні, спрямованої на зміцнення обороноздатності України в умовах російської агресії.

Раніше видання Politico з посиланням на чотири джерела, знайомі з ситуацією, повідомило, що Білий дім тимчасово заморозив виділення Україні пакету військової допомоги, яка, як планувалося, стала б відповіддю на розгортання російських військ біля України.

За даними джерел видання, вартість планованого пакету допомоги, включно з летальним озброєнням, становила до $100 млн.

Прес-секретар Білого дому Джен Псакі спростувала повідомлення ЗМІ про нібито припинення виділення США військової допомоги Україні.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.