США продовжать вживати заходи проти причетних до будівництва “Північного потоку-2”

США продовжать вживати заходи проти причетних до будівництва "Північного потоку-2"

Фото twitter.com/StateDept

США продовжать вживати заходів проти причетних до будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Як передає Суспільне, Вашингтон продовжить показувати свою незгоду з приводу цього проєкту.

“Ми продовжимо вживати заходи щодо осіб та компаній, які беруть участь в діяльності, що потрапляє під санкції, щоб продемонструвати нашу незгоду з цим проектом, яка зберігається”, — заявив на брифінгу речник Державного департаменту США Нед Прайс.

За його словами, точка зору Вашингтону залишається незмінною і “Північний потік-2” вважають поганою угодою для європейських партнерів. Він також наголосив, що США вживуть заходів, щоб Росія “не змогла використати енергію як інструмент примусу щодо України або будь-якої іншої країни”.

“Ми проти трубопроводу, який розглядаємо як геополітичний проєкт Росії, що загрожує європейській енергетичній безпеці та фактично підриває безпеку наших близьких партнерів, зокрема України та інших країн на східному фланзі НАТО”, – наголосив Прайс.

Російський газогін “Північний потік-2” планували добудувати наприкінці 2020 року. Разом із іншими російськими транзитними газогонами він дасть змогу перебрати на себе майже весь обсяг газу, який нині проходить Україною і приносить їй суттєві доходи, що сягають близько 3% від усього ВВП держави.

ЕкономікаПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.