Справа Гандзюк: обвинувальний акт Мангеру і Левіну почнуть розглядати 28 серпня

Справа Гандзюк: обвинувальний акт Мангеру і Левіну почнуть розглядати 28 серпня

Фото Руслана Канюки, День

Вночі 20 серпня у Дніпровському суді Києва завершилося підготовче засідання щодо розгляду справи Владислава Мангера та Олексія Левіна, яких обвинувачують у замовленні та організації нападу на херсонську чиновницю, активістку Катерину Гандзюк.

Засідання почалося ще 18 серпня. Протягом двох днів суд розглянув низку скарг і клопотань від адвокатів, а також клопотання про продовження запобіжного заходу для обвинувачених. Деталі з судової зали наводить видання Watcers.Media.

Заслухавши сторони, суд призначив початок розгляду обвинувального акту на 28 серпня. Початок засідання о 14:00. Також суд задовольнив клопотання прокурорів і залишив Мангера і Левіна під вартою до 18 жовтня 2020 року.

Суд також ухвалив на період судового розгляду перевести Левіна з ізолятора СБУ до Лук’янівського СІЗО.

Нагадаємо, голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера заарештували у червні цього року без права внесення застави. Підставою стали погрози на адресу свідків Браги і Пилипенка, які, надходили від Мангера, зазначили тоді в прокуратурі.

Відомий у кримінальних колах Херсона Олексій Левін (Москаленко) тривалий час переховувався від слідства і був затриманий лише в січні цього року. Відтоді він перебуває під вартою.

Іван АНТИПЕНКО, «День» 

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.