Середня зарплата в Україні сягнула рекордного рівня, – Прем’єр

Середня зарплата в Україні сягнула рекордного рівня, - Прем’єр

Фото: Reuters

Середня зарплата в Україні склала рекордні 14,3 тис. гривень, але уряд прагне досягти європейського рівня зарплат в країні.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час спільного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України з Національною радою реформ, передає Укрінформ.

«Більше інвесторів — краща зарплата, кращі умови для працівників і жителів громад. Держстат оновив статистику щодо середньої зарплати в країні. Вона склала 14 тис. 313 грн, понад 500 доларів. Це рекордний рівень за весь час, але точно не та межа, яку ми прагнемо досягти. Ми хочемо, щоб зарплата росла далі й досягла європейського рівня. Заради цього ми всі наполегливо працюємо», — підкреслив Шмигаль.

Як відзначив Прем’єр-міністр, перспективним інструментом економічного розвитку та залучення інвестицій є державно-приватне партнерство. І держава прагне розширити цей механізм на регіони, щоб він перетворився на державно-приватно-регіональне партнерство.

«Ми вже маємо приклади вдалої співпраці держави та бізнесу: реалізовуються концесійні проєкти у портах Херсон та Ольвія. Очікуємо на подібні проєкти у сфері дорожньої, соціальної інфраструктури. Вважаю, що цей механізм має активно використовуватися в межах окремих громад: у будівництві доріг, лікарень, об’єктів в енергетиці та інших галузях», — зазначив Шмигаль.

Очільник уряду відзначив, що інвестори зацікавлені бути ефективними, створювати робочі місця, і через це виникає конкуренція за робочу силу.

Він також зауважив, що українська економіка відновлюється після коронакризи та наступними роками держава має докласти всіх зусиль, щоб здійснити економічний ривок.

ЕкономікаСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.