Сенатори США запевнили Україну у двопартійній підтримці

Сенатори США запевнили Україну у двопартійній підтримці

Reuters

Сенатори США Джин Шахін (Демократична партія), Кріс Мерфі (Демократична партія) та Роб Портман (Республіканська партія) запевнили Україну у двопартійній підтримці.

Про це сказала Шахін на брифінгу за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві в середу, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми перебуваємо тут, щоб висловити нашу двопартійну підтримку народу України, незалежності та прогресу, який Україна досягла в реформах, і у нас була дуже продуктивна зустріч із президентом України”, – повідомила Шахін.

За її словами, їхня зустріч із президентом розпочалася з брифінгу від людей із зони бойових дій про нинішню ситуацію там.

“У нас є дуже ясна картина викликів, із якими стикаються ваші війська і всі на фронті. Це допоможе нам у тому, щоб коли ми повернемося до США, ми говорили про триваючу необхідність підтримати ваші зусилля”, – додала Шахін.

Сенатор Роб Портман зазначив, що вони обговорили з президентом важливість посилення відносин України та США, надання навіть ефективнішої військової допомоги, щоб Україна могла себе захищати.

“Ми також говорили про іншу допомогу, яку ми можемо надати: у сфері економіки, реформ та протидії російській дезінформації”, – сказав Портман.

Сенатор Кріс Мерфі (Демократична партія, штат Коннектикут) зазначив, що за короткий період часу в Україні було зроблено багато, але багато серйозних викликів все ще стоять перед Україною. Він запевнив, що троє сенаторів переконуватимуть колег у Сенаті в необхідності продовжувати надавати Україні допомогу з безпеки.

“Але реформи, що продовжуються, також важливі для нашого партнерства. Ми говорили з президентом Зеленським про деякі конкретні реформи: реформування СБУ, гарантування незалежності НАБУ та продовження реформи корпоративного управління”, – заявив Мерфі.

Сенатор Джин Шахін зазначила, що міністр оборони України Андрій Таран повідомив сенаторам про потреби України в озброєнні, і запевнила, що проінформує про них Конгрес та адміністрацію президента США Джо Байдена.

“Раніше сьогодні ми зустрілися з вашим міністром оборони, він був дуже конкретним щодо потреб України у зброї. Ми передамо цей меседж Конгресу та адміністрації у Вашингтоні, і зробимо все можливе, щоб продовжувати підтримку безпеки України”, – сказала вона.

Політика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.