РФ відмовилась від пропозиції України провести засідання ТКГ через вбивство мирного жителя на Сході

РФ відмовилась від пропозиції України провести засідання ТКГ через вбивство мирного жителя на Сході

Фото з сайту freeradio

Україна скликала засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях через вбивство мирного жителя на сході України, однак, російська сторона відмовилася від зустрічі.

Про це розповіла в коментарі телеканалу “Дом” представниця окремих районів Донецької області в ТКГ від України Тетяна Іванова.

За її словами, теми, які повинні були обговорити на позачерговому засіданні ТКГ — вбивство незаконними збройними формуваннями (НЗФ) мирного жителя на сході України та обстріли позицій українських військових, що почастішали.

“Очікувано було, що Росія відмовиться. І тому, я думаю, що наступний крок, і на який я очікую як представник української делегації в ТКГ, — це своє слово має сказати ОБСЄ як координатор. Тому що зараз від ОБСЄ залежить, наскільки швидко зможуть зібратися сторони й наскільки організовано може відпрацювати це питання координатор. Росія все одно буде блокувати цей процес, тому що Росія зараз демонструє всім, що вона не сторона перемовин, і вона намагається це довести. Ніколи Україна не погодиться з такою позицією”, — повідомила Іванова.

За її словами, в перемовинах в ТКГ “немає такої сторони, як представників невизнаних ніким утворень”.

“І тому Україна буде наполягати на тому, щоб Мінські перемовини відбувались відповідно до того, які є домовленості в Нормандському форматі та в Мінську. На цьому Україна буде стояти”, – наголосила Іванова.

Інтервенція РосіїПолітикаСитуація
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.