Резніков: Україна запропонує окрему платформу для переговорів щодо Криму

Резніков: Україна запропонує окрему платформу для переговорів щодо Криму

Фото: Укрінформ

Україна повинна і буде пропонувати окрему платформу для переговорів по Криму.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

«Безумовно, Україна пропонуватиме якийсь формат міжнародних переговорів по Криму. Україна повинна і буде, і робить це, обговорюючи з міжнародними партнерами. По Криму буде окрема платформа, тому що наявний нині “Мінськ” з самого початку створювався для вирішення питання Донбасу – для припинення військової агресії Росії проти України», – сказав Резніков.

Він уточнив, що про Крим «не забуваємо в жодному разі». «В першу чергу, коли я був у Президента з Прем’єр-міністром, і мені запропонували очолити це міністерство, то я відразу поставив питання: “Я правильно розумію, що ми говоримо і про тимчасово окупований Крим, і про тимчасово окуповану частину Донбасу?”. Відповідь була: “Так, правильно розумієш, тільки так і не інакше”, – сказав посадовець.

«Для мене важливо, що на порядку денному Президента і Донбас, і Крим в однаковому пріоритеті. І на саміті в Парижі у грудні 2019 року Президент заявив, що Крим і Донбас – це Україна. Це важливо», – сказав глава Мінреінтеграціі.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.