Протести у Білорусі: понад 100 тисяч людей підійшли до резиденції Лукашенкa

Протести у Білорусі: понад 100 тисяч людей підійшли до резиденції Лукашенкa

Фото: Reuters

Кількість учасників маршу в центрі Мінська наблизилося до показників минулого тижня, люди розтягнулися вздовж проспекту Незалежності, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляють очевидці, в ході беруть участь понад 100 тис. людей. Люди продовжують стягуватися з прилеглих вулиць.

Мітингувальники розтягнулися вздовж усього проспекту Незалежності і рухаються в напрямку площі Державного Прапора, де розташована резиденція Олександра Лукашенка.

Перші групи людей підійшли до оточення біля резиденції і зупинилися за декілька метрів від нього.

Силовики розгорнули там стіну зі сталевих щитів на основі броньованих розвідувально-дозорних машин.

Водночас у місті почалися перебої з Інтернетом.

Також зазначається, що в різних районах міста різко впала швидкість передачі даних мобільного і домашнього бездротового Інтернету одразу в декількох мобільних операторів. Фактично, завантажувати інтернет-сторінки і користуватися мессенджерами неможливо.

Тим часом мобільний оператор А1 підтвердив, що швидкість передачі даних була знижена на вимогу влади. “За розпорядженням уповноважених держорганів у Мінську знижено пропускну здатність мобільного інтернету. Виконання вимоги призвело до погіршення якості сервісу передання даних або тимчасової недоступності послуги. Про відновлення коректного доступу буде повідомлено, тільки-но це стане можливим”, – йдеться в повідомленні оператора.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.