Президент розповів про свої плани з покращення ВМС України

Президент розповів про свої плани з покращення ВМС України

Фото Reuters

У часи російської агресії боєздатні Військово-морські сили ЗСУ є однією з найголовніших складових обороноздатності і безпеки України.

Про це Президент Володими Зеленський заявив на Одещині під час урочистих заходів з нагоди Дня ВМС Збройних сил України, передає Укрінформ.

«Шановні військові моряки! Завдяки вашій самовідданій службі Військово-морські сили України поступово і впевнено стають потужною силою, яка поєднує у собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу, ефективне озброєння і техніку. Сила національного флоту разом з іншими військами України є опорою для нашої дипломатії на шляху до відновлення миру і територіальної цілісності України. Завжди, а особливо – у часи російської агресії – боєздатні Військово-морські сили є однією з найголовніших складових обороноздатності і безпеки України», – зазначив глава держави.

За його словами, ВМС ЗСУ є важливим фактором воєнно-політичної реальності в Чорноморському регіоні та утвердження України як незалежної морскої держави.

«А тому одним із головних моїх пріоритетів на посаді Президента України є побудова потужних Військово-морських сил, які оснащені сучасними кораблями та сучасним озброєнням і готові адекватно реагувати на всі виклики і загрози нашій національній безпеці. Ми наполегливо працюємо, аби забезпечити спроможності ВМС, зокрема, – оснастити їх ракетною зброєю як головним фактором стримування на морі, досягти їх повної обізнаності щодо ситуації на морі, зокрема, у підводному просторі», – поінформував Зеленський.

ВійнаПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.