Посольство США засудило вбивство військового медика окупантами РФ на Донбасі

Посольство США засудило вбивство військового медика окупантами РФ на Донбасі

Ілюстрація: РБК-Україна

Посольство США в Україні заявило, що глибоко засмучене повідомленням про вбивство українського військового медика на Донбасі поблизу Зайцевого, і разом із народом України засуджує безперервну та жорстоку агресію очолювану Росією, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми глибоко засмучені повідомленням про вчорашнє вбивство українського військового медика біля Зайцевого. Ми разом із народом України засуджуємо безперервну жорстоку агресію очолюваних Росією сил на Донбасі та віддаємо данину поваги героїзму багатьох українців, які втратили життя і зазнали травм під час хороброго несення служби своїй демократії”, – йдеться в повідомленні посольства.

Нагадуємо: міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що МЗС поінформує міжнародних партнерів про вбивство військового медика окупаційними силами, наголосивши, що Україна зробить усе для того, аби противник заплатив за цей злочин високу ціну.

“Уже сьогодні ми, Міністерство закордонних справ, поінформуємо наших партнерів про те, що відбулося, про те, як грубо вкотре порушуються норми міжнародно-гуманітарного права окупаційними силами. Зокрема, сьогодні я проводитиму зустріч із представником ОБСЄ в Тристоронній контактній групі пані Гайді Грау, і це питання ми також детально обговоримо. Убивство українського медика на фронті не залишиться поза увагою наших міжнародних партнерів, і ми зробимо все для того, щоб ворог заплатив за цей злочин дорогу ціну”, – сказав Кулеба.

Глава МЗС наголосив, що з юридичного погляду в цьому вбивстві є ознаки воєнного злочину.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.