Посла України викликали до МЗС Вірменії через заяву про конфлікт із Азербайджаном

Посла України викликали до МЗС Вірменії через заяву про конфлікт із Азербайджаном

Ілюстрація Reuters

Міністерство закордонних справ Вірменії викликало сьогодні посла України у Вірменії Івана Кулебу з огляду на напруженість між Вірменією та Азербайджаном.

Про це повідомляється в пресрелізі вірменського відомства.

«14 липня в МЗС РВ був запрошений посол України у Вірменії Іван Кулеба, якого прийняв заступник міністра закордонних справ Шаварш Кочарян», – йдеться у повідомленні.

Кочарян представив послу оцінку МЗС у зв’язку із заявою МЗС України про напруженість на вірменсько-азербайджанському кордоні.

Згідно з повідомленням, під час зустрічі заступник міністра закордонних справ Вірменії також поінформував посла України про «початі азербайджанськими збройними силами з 12-го липня порушення режиму припинення вогню у північно-східному напрямку вірменсько-азербайджанського кордону, про послідовний цілеспрямований обстріл цивільної інфраструктури і мирного населення, а також про ситуацію, створену в результаті агресивних дій Азербайджану».

Нагадуємо: 13 липня МЗС України виступив із заявою, що українська сторона виступає за політичне врегулювання ситуації між Вірменією та Азербайджаном на основі дотримання суверенітету і територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно визнаних кордонах.

12 липня Міністерство оборони Азербайджану повідомило про спробу підрозділів вірменської армії атакувати позиції азербайджанських сил на Товузькому напрямку кордону з залученням артилерії.

Унаслідок боїв, що тривали в ніч на 13 липня, загинули четверо азербайджанських військових, ще четверо поранені.

Своєю чергою пресслужба Міноборони Вірменії заявила, що ситуація на кордоні загострилася після спроби прориву з боку Азербайджану. За інформацією вірменських військових, двоє поліцейських і троє військовослужбовців отримали легкі поранення.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.