Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

Фото: Павел Паламарчук, “День”

Сьогодні під стінами львівської Ратуші понад сотня власників малого та середнього бізнесу вийшли на акцію протесту. Вони вимагали відновлення конституційного права на працю.

 В руках люди тримали плакати із написами: «Скасуйте вбивчу фіскалізацію мікропідприємництва», «Маю право на працю!», «Дістало!», «Нагодуйте моїх дітей і я залишуся вдома».

Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

 Згідно вимог карантину усі учасники акції були у захисних масках та рукавичках. Також вони зберігали між собою дистанцію у два метри.

 «У країні твориться безлад! Після введення карантинних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу, практично весь мікро- та малий бізнес припинив свою діяльність. Від ательє по ремонту одягу до магазинчиків в торгових центрах. По завершенню другого місяця карантину, стає очевидним цинічна суть та мета лобістів великого бізнесу, адже усе, що стосується їх інтересів не припиняло свою діяльність! Епіцентр, Ашан, Сільпо, Фокстрот, АТБ та багато-багато інших величезних мереж, отримуючи надприбутки і працюють. Попри те, мікропідприємці, несучи величезні збитки – зачинені», – заявили організатори акції.

Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

 За їх словами, за два місяці карантину уряд так і не спромігся розробити ні програму допомоги мікробізнесу, ні шлях до виходу із катастрофічної ситуації в якій опинилися мікропідприємці. Крім того, порушені основні норми Конституції Україні, які гарантують кожному громадянину право на працю.

  «Спочатку нам навісили ярмо фіскалізації та кешбеку законами 128-ІХ та 129-ІХ, а зараз намагаються знищити голодом та злиднями! Сьогодні мікробізнес каже – дістало!. Дістала нерівність, несправедливість та невизначеність! Розчарування і безвихідь – не наш шлях! Підприємець не раб системи, він, в першу чергу вільна людина!», – сказав під час акції один із її учасників.

Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

Тому підприємці Львівщини висунули до влади ряд вимог. Зокрема вони вимагають терміново, з сьогоднішнього дня, зняти обмеження і заборони з діяльності усього мікробізнесу, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог! На законодавчому рівні скасувати податки з мікропідприємців, яким було заборонено вести діяльність, на весь період карантину.

Підприємці вийшли на карантинний протест у Львові

Також їх вимогою є терміново скасувати фіскалізацію та кешбек, запроваджені законами 128-ІХ та 129-ІХ, шляхом ухвалення законопроектів 2644 та 2645. Ввести мораторій на перевірки контролюючими органами усе мікропідприємництво, до моменту реформування цих органів. 

Павло Паламарчук, «День», Львів

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.