Перевірили дотримання протиепідемічних заходів у 27 розважальних закладах

Перевірили дотримання протиепідемічних заходів у 27 розважальних закладах

Фото з архіву “Дня”

Мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог провели рейд по 27 розважальним закладам Києва в нічний час.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

“За результатами перевірок 17 суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.44-3 кодексу України Про адміністративні правопорушення “Порушення правил карантину людей”. За виявлені порушення щодо діяльності двох суб’єктів господарювання порушено кримінальні провадження за ст.325 КК України”, – зазначається в повідомленні.

Зазначається, що загалом станом на 19 червня комісії перевірили виконання протиепідемічних заходів на 2365 об’єктах Києва – у 1020 закладах громадського харчування, 900 продовольчих магазинах, 445 об’єктах непродовольчої групи товарів разом із салонами краси та об’єктами іншого профілю, де відбувається прийом відвідувачів.

“Під час проведення комісійних заходів виявлені порушення переважно на об’єктах громадського харчування, а саме: відсутність засобів індивідуального захисту – працівники працюють без масок, рукавичок; відсутність 5-денного  запасу засобів індивідуального захисту; не проводиться контроль термометрії працівників; недостатня кількість дезінфекційних засобів; незахищеність продуктів харчування; відсутність захисних екранів; проведення обслуговування відвідувачів у закритих залах кафе, а не на літніх майданчиках тощо”, – повідомляють у КМДА.

За підсумками роботи комісій складено 375 адміністративних протоколів за ст.44-3 КУпАП.

Мобільні групи працюють в 10 районах Києва з 14 травня 2020 року. До їх складу входять представники ГУ Держпродспоживслужби м.Києва, районних державних адміністрацій, КП “Київблагоустрій”, КП “Муніципальна охорона”.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.