Окупанти розмістили танки з порушенням лінії відведеня та обстріляли БПЛА в окупованій Горлівці, – ОБСЄ

Окупанти розмістили танки з порушенням лінії відведеня та обстріляли БПЛА в окупованій Горлівці, - ОБСЄ

Українська сторона СЦКК повідомляє, що за даними щоденного звіту ОБСЄ від 17 червня №139 спостерігачі Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ зафіксували чергові випадки порушень режиму припинення вогню.

“Окупанти продовжують нехтувати вимогами щодо розміщення озброєння та військової техніки, порушуючи лінії відведення. повідомляє штаб ООС з посиланням на дані щоденного звіту ОБСЄ від 17 червня. На тимчасово непідконтрольній уряду України території в населеному пункті Бойківське Донецької області з порушенням лінії відведення розміщено 5 танків Т-64”, – передає пресцентр ООС.

Крім того, збройні формування Російської Федерації продовжують перешкоджати роботі спостерігачів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Зокрема, на блокпосту неподалік окупованої Бессарабки найманець РФ наказав команді місії залишити район, пославшись на “заходи у зв’язку з COVID-19”. При цьому спостерігачі констатували факт вільного пересування цивільних транспортних засобів в обох напрямках.

Через перешкоджання сигналу обох модулів GPS з боку збройних формувань РФ в районі населеного пункту Степанівка на підконтрольній Урядові України території Місією було скасовано політ БПЛА дальнього радіуса дії.

В окупованій Горлівці найманці здійснили обстріл БПЛА, після чого спостерігачі СММ ОБСЄ приземлили літальний апарат і залишили цей район.

“Вищезазначені факти свідчать про намагання російсько-окупаційних військ максимально обмежити роботу Спеціальної моніторингової місії на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Такі дії є неприпустимими і суперечать мандату СММ, який передбачає безпечний та безперешкодний доступ Місії на усій території України”, – наголошують у штабі ООС.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.