Окупанти риють окопи біля Золотого-5

Окупанти риють окопи біля Золотого-5

Фото: Reuters

Від початку доби 13 серпня зафіксовано порушення противником домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи – поблизу населеного пункту Золоте-5 ворог здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів.

Про це повідомляє пресцентр Операції Об’єднаних сил.

У штабі зауважили, що від початку доби на ділянках відповідальності українських підрозділів, які виконують завдання у районі проведення операції, обстрілів з боку противника не зафіксовано.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Разом із тим, зазначається, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” внаслідок відхилення від маршруту слідування підірвалися на невідомому вибуховому пристрої два військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил. Один із них загинув, інший – отримав поранення. Пораненого оперативно доправлено до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога.

Наразі ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські військовослужбовці продовжують виконувати завдання за призначенням та готові надати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.