Очільник ВООЗ закликає не поспішати зі скасуванням заходів щодо карантину через COVID-19

Очільник ВООЗ закликає не поспішати зі скасуванням заходів щодо карантину через COVID-19

Фото з відкритих джерел

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус попередив у середу, що занадто ранній вихід з режиму карантину та ізоляції може спровокувати відновлення спалаху коронавірусу.

“Ці заходи є найкращим способом придушення і припинення поширення, щоб після зняття обмежень коронавірус не спалахнув знову. Відкривати школи і відновлювати роботу бізнесу завчасно – це останнє, що потрібно робити зараз будь-якій країні, тому що потім вони будуть змушені їх знову закрити через відновлення”, – заявив у середу глава ВООЗ.

Він також підкреслив, що світу слід почати більш активно діяти ще місяць або два назад, щоб ефективніше стримати спалах коронавірусу.

“Час діяти, взагалі-то, було місяць або два назад. Але ми все ще віримо в те, що є можливості. Є другий шанс, який нам не можна упускати, і зробити все можливе, щоб припинити і взяти під контроль вірус. Це наша спільна відповідальність”, – заявив Гебреєсус.

Деякі світові лідери – президент США Дональд Трамп і президент Бразилії Жаір Болсонару – вважають, що увагу до проблеми коронавірусу перебільшено.

Болсонару характеризує ситуацію з коронавірусом як “медійні фантазії і виверти”, а коронавірус називав “легкою застудою”. Трамп почав обговорювати ослаблення заходів минулого четверга, всього через три дні після того, як він оголосив про кампанію, що закликає американців залишатися вдома через коронавірус. Напередодні він заявив, що хотів би до 12 квітня зняти обмеження на зв’язок США із зовнішнім світом, які були введені, щоб придушити спалах коронавірусу.

У США кількість інфікованих коронавірусом перевищила 60 тисяч, померло понад 800 осіб. У Бразилії виявлено понад 2,2 тис. зараження, померли 46 осіб.

У світі померли понад 20 тис. осіб з коронавірусом. Кількість зареєстрованих випадків зараження COVID-19 перевищила 450 тис.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.