“Нормандський формат” можна розширити до “Нормандії плюс” за участю США, – Тейлор

"Нормандський формат" можна розширити до "Нормандії плюс" за участю США, - Тейлор

Фото: Getty Images

“Нормандський формат” (Україна, Німеччина, Франція, РФ) може бути розширено з залученням в нього Сполучених Штатів Америки, заявив посол США в Україні в 2006-2009 роках, тимчасово повірений у справах США в 2019-2020 роках, віце-президент Американського інституту миру Вільям Тейлор.

“Ви згадали” Нормандський формат “. Він, звичайно, мав певні переваги. Але якщо він не працює, то існують інші формати. Його можна розширити, може бути” Нормандія плюс “. І ми відзначали, що Сполучені Штати можуть приєднатися до цього процесу “, – сказав Тейлор в ході онлайн-дискусії в п’ятницю в рамках Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка” Відкрий Україну “, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому дипломат підкреслив, що мінські домовленості про врегулювання ситуації на сході України не досягли свого результату. “Їх можна брати за основу, виходити за рамки” Мінська “, пробувати щось інше. Коли я говорю” ми “, то маю на увазі міжнародну спільноту, але перш за все – України. Україна це вже зробила. Думаю, що експерименти, варіації, випробування є хорошою ідеєю “, – пояснив Тейлор.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.