Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/0614b63aa2582e73c01fa58cd0c6fba4.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Німеччина надасть Україні € 13 млн на боротьбу з коронавірусом

Німеччина надасть Україні € 13 млн на боротьбу з коронавірусом

Фото з germany.agroua.net

Уряд Німеччини надасть Україні EUR13,1 млн для проведення енергоефективної модернізації закладів медичної допомоги, проведення закупівель сучасного базового медичного обладнання та устаткування для амбулаторної діагностики та лікування коронавірусної хвороби COVID-19.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомляє пресслужба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Відповідну грантову та проектну угоду було укладено 8 лютого між віце-прем’єр-міністром України – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим, директором департаменту Німецького державного банку розвитку KfW Олафом Цумелка та виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій Андрієм Лактіоновим”, – йдеться у повідомленні.

Ціллю проекту є посилення спроможності медичних закладів протидіяти загрозам та наслідкам пандемії шляхом їх енергоефективного оновлення та забезпечення необхідним медичним обладнанням.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на оновлення інфраструктури та оснащення сучасними медичними приладами та засобами захисту 12 закладів первинної та вторинної (спеціалізованої) медицини у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях і в контрольованих урядом України районах Донецької та Луганської областей.

Проект буде реалізований Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) протягом трьох років.

Крім того, підписано доповнення щодо інших проектів вартістю EUR23,4 млн, із яких EUR9 млн спрямовано на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб (13 об’єктів) та поліпшення інфраструктури (шість шкіл та сім дитячих садків) у громадах, які приймають внутрішньо переміщених осіб.

Другий грант у розмірі EUR14,45 млн спрямований на поліпшення умов надання медичної допомоги. Закупівля нового обладнання та енергоефективне оновлення лікарень торкнеться щонайменше 40 об’єктів у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях і у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей.

КоронавірусЕкономіка
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.