“Нафтогаз” у травні знизить ціну на газ для промисловості на 15-16%

"Нафтогаз" у травні знизить ціну на газ для промисловості на 15-16%

Фото: Укрінформ

НАК “Нафтогаз України” в травні 2020 року знизить ціну на природний газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 15,9% (на 777,6 грн) порівняно з ціною поточного місяця – до 4 тис. 105,2 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Згідно з повідомленням на сайті компанії, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100-відстокових “дочок” НАК.

Для інших покупців ціна в травні зменшиться на 14,8% (на 822 грн) – до 4 тис. 714,8 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Як повідомлялося, в Україні з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, окрім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу “Нафтогаз” поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

“Нафтогаз України” об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.