На всіх ділянках фронту від початку доби спостерігалася тиша

На всіх ділянках фронту від початку доби спостерігалася тиша

Фото: mil.gov.ua

Від початку поточної доби у смугах відповідальності наших бойових бригад у районі виконання завдань, порушень з боку противника не зафіксовано, на всіх ділянках фронту спостерігалася тиша. 

Про це йдеться у традиційному вечірньому зведенні щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, передає пресцентр ООС.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські воїни дотримуються повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Вони продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та перебувають напоготові дати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.

Серед наших захисників немає бойових втрат і поранень.

Підрозділи Об’єднаних сил пильно спостерігають за ворогом і готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Також у районі проведення операції належно виконують завдання й інші підрозділи Об’єднаних сил. Зокрема, сапери ДСНС розмінували близько чотирьох гектарів території у прифронтовому районі та передали на знищення п’ятдесят три знайдених вибухонебезпечних предмети. Окрім цього, для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Минулої доби вони здійснювали роботи на двадцяти семи об’єктах та повністю відремонтували три із них.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.