На Вінниччині на економічно активних підприємства зростає заборгованість по зарплаті

На Вінниччині на економічно активних підприємства зростає заборгованість по зарплаті

Ілюстрація з відкритих джерел

Понад 14 млн гривень боргують своїм співробітникам вінницькі підприємства та організації. Як повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області, на економічно активних підприємствах заборгованість склала понад 1,3 млн грн (8,7 % від загальної суми), на підприємствах-банкрутах – понад 12 млн (84,9 %), а на економічно неактивних підприємствах – майже 1 млн грн (6,4 %). Примітним є те, що на 1 травня 2020 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємств збільшилася на 24,3 % у порівняння із попереднім місяцем. Кількість працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 164 особи.

«Із загальної суми заборгованості 70,2 % невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області, – йдеться у повідомленні. – Серед решти – найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів та будівництва. На 1 травня 2020 року своєчасно не розрахувались з працюючими на 11-ти економічно активних підприємствах та організаціях області. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 7910 гривень».

На 1 травня 2020 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 15-ти районах області (Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Калинівському, Козятинському, Крижопільському, Липовецькому, Мурованокуриловецькому, Піщанському, Погребищенському, Томашпільському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському), у містах Козятин та Хмільник.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.