На Вінниччині через підвищення кількості хворих на COVID – 19 посилюють карантинні заходи

На Вінниччині через підвищення кількості хворих на COVID – 19 посилюють карантинні заходи

Фото з архіву авторки

Відновити карантинні блокпости, скасувати проведення масових заходів та посилити контроль у громадських місцях, закладах торгівлі, харчування і транспорті – таке рішення напередодні ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причина – збільшення кількості хворих на коронавірус, які потребують стаціонарного лікування та недотриманням значною частиною населення протиепідемічних вимог.

На Вінниччині через підвищення кількості хворих на COVID – 19 посилюють карантинні заходи

«Минулого тижня Вінниччина за показником інцидентності вийшла зі списку регіонів, які можуть послаблювати карантин. Поки що ситуація в області з навантаженням госпітальної бази в межах норми, також проводиться достатня і навіть більша кількість тестувань. Однак, на жаль, показник інцидентності має тенденцію до зростання», – підкреслив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Станом на сьогодні на території області зареєстровано 2062 підозри на коронавірусну інфекцію. У 1423 випадках коронавірус підтверджено, в тому числі у 117 дітей. Найбільше хворих у Вінниці – 831 випадків інфікування коронавірусом. 69 осіб наразі перебувають на стаціонарному лікуванні. В реанімації перебуває вісім осіб, один із них на апараті штучної вентиляції легень, стан критичний. Загалом від початку пандемії в області зафіксовано 23 летальних випадки: у Вінниця – 13, у Вінницькому районі – 3, в Калинівському – 2, а також по одному випадку в Козятинському, Літинському, Хмільницькому та в Чернівецькому районах області.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото з архіву авторки

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.