На Київщині обмежать проведення релігійних свят через COVID-19

На Київщині обмежать проведення релігійних свят через COVID-19

Фото Миколи Тимченка, ”День”

Київська обласна державна адміністрація звернулася до представників духовенства регіону із закликом обмежити проведення релігійних заходів через погіршення епідеміологічної обстановки, повідомляє прес-служба ОДА.

“Не маємо права розслаблятися. Відповідальне ставлення до свого здоров‘я, утримання від відвідування храмів, відмова від поїздок в інші регіони, дотримання санітарних вимог є запобіжником від переходу до більш жорстких обмежень”, – наголосив голова ОДА Василь Володін під час онлайн-зустрічі з представниками релігійних організацій Київської області.

У КОДА зазначили, що на території Київської області забороняється проведення масових релігійних заходів за участю понад одну людину на 5 кв. метрів площі будівлі або території і саме організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра під час проведення заходу з розміщенням учасників стоячи.

Так, у зустрічі взяли участь представники Української православної церкви (ПЦУ) Римсько-католицької церкви, Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів; Української церкви християн віри євангельської.

У серпні традиційно православні християни відзначають медовий, яблучний і хлібний (горіховий) спаси, а також Преображення Господнє (19 серпня – другий спас) й Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня).

“Звертаємося до представників релігійних організацій та вірян Київщини з проханням дотримуватися вимог законодавства і максимально обмежити проведення масових заходів”, – ідеться в повідомленні.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.