На Дніпропетровщині затримали мера міста Покров

На Дніпропетровщині затримали мера міста Покров

Фото facebook.com/UA.National.Police

У Дніпропетровській області викрили посадових осіб міськради в розкраданні 1,3 млн грн бюджетних коштів.

Про це повідомляє Нацполіція в суботу, 25 квітня.

Як повідомляється, кошти виділялися на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинків і ремонту навчальних закладів міста. 24 квітня міському голові, керівнику і співробітнику управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міськради, а також двом цивільним особам повідомлено про підозру.

“Встановлено, що підконтрольними комерційними структурами укладались договори на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинків і ремонту навчальних закладів міста. У подальшому службові особи стверджували своїм підписом документи, в які заздалегідь вносили недостовірні відомості щодо обсягів та якості виконаних робіт. Ці документи були підставою для перерахування коштів на рахунки комерційних структур. Легалізували отримані кошти через суспільства з ознаками фіктивності”, – йдеться в повідомленні.

Про затримання повідомив також мер Дніпра Борис Філатов у своєму Facebook.

«Вчора так звані «правоохоронці» кинули за ґрати мера міста Покров Олександра Шаповала та його підлеглих. Нібито ті створили «злочинну групу». Але не врахували тієї обставини, що вже кілька років місто Покров Дніпропетровської області займає перше місце по країні в рейтингу прозорості влади: від держзакупівель до впровадження електронних реєстрів… Олександр Шаповал має бездоганну репутацію як серед мерів міст, так і антикорупційних організацій», – написав Борис Філатов.

За його словами, місто Покров та його мер «впевнено обходять таких лідерів місцевого самоврядування в Україні, як Вінниця, Львів і Маріуполь». А сам Шаповал має тотальну підтримку земляків.

Найближчим часом пан Філатов, як член Асоціації міст України, планує зробити офіційну заяву на адресу керівництва держави щодо затримання Шаповала.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.