Міноборони України розробляє програму переходу на сучасні види озброєнь

Міноборони України розробляє програму переходу на сучасні види озброєнь

Фото: mil.gov.ua

Міністр оборони України Андрій Таран заявляє про розробку в очолюваному ним відомстві програми переходу на сучасні види озброєнь, базованої на науковому підході з оцінки загроз і кроків на шляху переозброєння Збройних сил України.

“Розробляємо програму переходу на сучасні види озброєнь, яка базуватиметься на науковому підході щодо оцінки загроз та кроків, які здійснюються на шляху переозброєння Збройних сил. Впровадження цієї програми дасть можливість адекватно реагувати на сучасні виклики і загрози. В цьому контексті необхідно відзначити підтримку Міністерства оборони Україна нашими іноземними партнерами”, – сказав Таран на онлайн-брифінгу в п’ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що протягом 100 днів роботи на посаді міністра оборони першочергову увагу було приділено головному завданню – забезпечення високої обороноздатності країни. Міністр назвав досягненням створення структури системи управління Збройними силами, сумісної зі структурами системи управління держав-членів НАТО.

“Наша мета незмінна – повноправне членство в альянсі. Йому підпорядковується оборонна реформа. Саме в цьому напрямі розвиваються Збройні сили України. Основні напрями оборонної реформи буде відображено в Стратегії воєнної безпеки України та Стратегічному оборонному бюлетені”, – сказав він.

Крім того, Таран звернув увагу на те, що робота Міноборони відбувається не тільки в умовах триваючої агресії РФ, але і під час протидії пандемії COVID-19. “Однак нам вдалося запобігти занесенню коронавірусної інфекції до підрозділів, які виконують завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил”, – зазначив він.

Таран також додав, що створюють нові канали комунікації з суспільством, військовими і ветеранами військової служби. Зокрема, завершується опитування громадської думки про можливі кроки підвищення привабливості військової служби та напрями вдосконалення соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.