Мінфін США допустив, що економічні збитки від COVID-19 перевищать кризу 2008 року

Мінфін США допустив, що економічні збитки від COVID-19 перевищать кризу 2008 року

Фото Reuters

Міністр фінансів США Стівен Мнучін вважає, що рівень безробіття в країні може скласти 20% через спалах коронавірусу, передає телеканал CNN з посиланням на джерело в Сенаті.

Як повідомляє джерело, Мнучін попередив сенаторів-республіканців, що спалах коронавірусу може привести до зростання безробіття в США до 20%.

Міністр фінансів також висловив стурбованість тим, що економічні наслідки пандемії коронавірусу можуть виявитися гірше, ніж фінансова криза 2008 року.

За словами джерела, Мнучін заявив про це, коли закликав сенаторів прийняти пакет стимулюючих заходів на $1 трлн з метою запобігти такому сценарію.

Як повідомлялося, Білий дім розробляє пакет стимулюючих заходів на тлі епідемії коронавірусу і її руйнівних наслідків для економіки США. Йдеться про заходи сукупною вартістю від $1 трлн до $1,2 трлн.

Зокрема, Мнучін пропонує розподілити $ 250 млрд у вигляді “прямих грошових перерахувань” громадянам країни, і ще стільки ж – якщо ситуація в економіці продовжить залишатися важкою – в травні.

У вівторок заражені коронавірусом були виявлені в Західній Вірджинії – останньому з американських штатів, де до цього не було зареєстроване захворювання. Всього в США виявлено понад 5 тисяч випадків COVID-19 і 100 летальних випадків.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.