Лукашенко відмовився від міжнародного посередництва

Лукашенко відмовився від міжнародного посередництва

Фото: Reuters

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не збирається вести діалог за участю зарубіжних посередників для врегулювання ситуації в країні.

“За кордоном Білорусі пропонують якесь посередництво, створюють для країни закордонний уряд. Слухайте, у нас є нормальний уряд, створений за Конституцією. Нам не потрібні ніякі закордонні уряди, ніякі посередники”, – сказав Лукашенко на нараді в центрі стратегічного управління в міністерстві оборони Білорусі в суботу, 15 серпня, пише Deutsche Welle.

“Мені здається, що, не ображаючи керівництво цих республік, я хочу сказати: ви у себе порядок наведіть”, – додав він. “Ніякий уряд ні за кордоном, хай де б то було, нам не потрібно, і управляти він країною не буде ніколи. Невже історію не вивчали?”- цитує Лукашенка державне агентство БелТА.

Лукашенко також зауважив, що “ситуацію ми утримаємо”. “Ви не гірше за мене знаєте, що відбувається в країні. Потихеньку починають або продовжують розгойдувати обстановку, наше суспільство. Дісталися до трудових колективів. Я вже багато разів говорив про це. Просто хочу в черговий раз сказати, що з цього нічого не вийде. Країну ми нікому не віддамо. Ситуацію ми втримаємо”, – вважає Лукашенко.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.