Лукашенко доручив закрити страйкуючі підприємства

Лукашенко доручив закрити страйкуючі підприємства

Фото: Reuters

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в суботу, 22 серпня, закликав глав регіонів в найближчі дні закрити підприємства, на яких проходять страйки.

“Я прошу губернаторів, голів виконкомів, якщо хтось не хоче працювати – не змушуйте. Не треба. Ми їх все одно не змусимо і не вмовимо. Але якщо підприємство не працює – з понеділка замок на ворота. Зупинимо”, – заявив він на провладному мітингу в Гродно, передає Deutsche Welle.

Політик вважає, що в такому разі “люди охолонуть”. “Розберемося потім, кого запросити на це підприємство”, – зазначив він.

Крім того, Лукашенко застеріг священнослужителів від втручання в політику. “Стати розсудливим і займіться своєю справою. В храми люди повинні приходити молитися. Церкви, костели – не для політики”, – підкреслив чинний глава держави.
Лукашенко прирівняв більшість знімків побиття до фейк

Політик не залишив без уваги тему побиття і катування затриманих після протестів. Лукашенко назвав більшість знімків людей, побитих силовиками, “постановочними кадрами”. “Ці фейки весь час наповнюють наш ефір. В інтернеті хто сидить? 60 відсотків показували синці. 60 відсотків – постановочні кадри!” – заявив він. При цьому президент закликав учасників провладного мітингу “пробачити” силовиків, “навіть якщо вони десь помилилися”.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.