Львів – серед «лідерів» на нові випадки інфікування на COVID-19

Львів – серед «лідерів» на нові випадки інфікування на COVID-19

За минулу добу, 27 травня, у Львові виявлено 70 позитивних випадків зараження коронавірусом (53 – в мешканців Львова), а перевірили вчора лабораторні центри міста 329 осіб. Про це повідомила заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії корона вірусу Галина Слічна.

Загалом за весь час карантину у місті та області підтверджено 1513 випадків інфікування коронавірусом, з них 48 – летальні.

З 12 березня до обласної інфекційної лікарні звернулись 4697 осіб, госпіталізовані – 634, на амбулаторному лікуванні – 4063 особи, виписані – 484. Зараз у лікарні перебувають 155 осіб, з них у реанімації – 6, на апараті штучної вентиляції легень – 2 особи.

 «+70 хворих на коронавірус за добу на Львівщині – це новий рекорд і поганий дзвіночок для всіх нас, – написав на своїй ФБ-сторінці Львівський міський голова Андрій Садовий. – Сьогодні на сесії голосуватимемо важливі рішення для протидії наслідкам епідемії. Там і закупівля швидких, й інших необхідних медичних засобів. Сподіваюсь, здоровий глузд переможе, і ми спільно зробимо все необхідне для захисту львів’ян».

Залишається додати, що «+70» – це найбільший показник за увесь час карантину у Львові та області. 

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.