Локдаун в Україні введуть з 8 до 24 січня, – Кабмін

Локдаун в Україні введуть з 8 до 24 січня, - Кабмін

Фото: Reuters

Кабінет Міністрів встановив, що посилені карантинні заходи в Україні діятимуть з 8 до 25 січня.

Як передає Укрінформ, про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час засідання уряду.

“З 8 по 24 січня включно наступного року в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження. Назвемо їх “зимові канікули” заради безпеки. Це робиться для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності”, – заявив Шмигаль.

Як відомо, раніше в Україні із середини березня впродовж двох місяців діяв жорсткий карантин. Перший етап послаблення карантинних обмежень розпочався з 11 травня. Згодом Кабмін запровадив в Україні адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи поступово пом’якшувалися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні.

Водночас 11 листопада уряд схвалив відмову від адаптивного карантину, ухваливши рішення про перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які діяли на помаранчевому рівні небезпеки поширення COVID-19.

Також уряд запровадив карантин вихідного дня, який діяв до 30 листопада.

4 грудня Шмигаль анонсував нові карантинні обмеження в Україні.

Тим часом 5 грудня головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомляв, що в Україні під час посилення карантину в січні планується закриття шкіл, дитсадків і ТРЦ, але транспорт, готелі та гірськолижні курорти працюватимуть.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.