Ляшко: В Україні знову закриють ринки на карантин

Ляшко: В Україні знову закриють ринки на карантин

Фото Миколи Тимченка, ”День”

Постанова головного державного санітарного лікаря №5 від 30 березня “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) у місцях торгівлі” з 14 квітня втратить чинність.

Про це в повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

“Ми розуміли питання, чому ми дозволяємо відкривати ринки, оскільки це впливало на ціни, які були в супермаркетах, і це збільшувало доступність до більш дешевих продуктів харчування. Впродовж дії цієї постанови були виявленні зловживання органів місцевого самоврядування, коли вони повідкривали ринки в антисанітарних умовах… Ми маємо шалені порушення. З 14 квітня моя постанова, котра прописувала умови, як відкриватися ринкам, буде визнана як така, що втратила чинність. Ми не будемо з цим працювати, здорового глузду немає – як і з доступом до храмів. Чомусь ми думаємо, що пронесе”, – резюмував Ляшко.

Як повідомлялось, 30 березня головний державний санітарний лікар затвердив постанову, якою прописувалися умови роботи ринків в ситуації обмежувальних заходів.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.