Кулеба: Заяви Лукашенка про постачання зброї з України та закриття кордону не відповідають дійсності

Кулеба: Заяви Лукашенка про постачання зброї з України та закриття кордону не відповідають дійсності

Фото Руслана Канюки, “День”

Заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого США, ЄС не визнають законно обраним, про постачання зброї з України та закриття кордону Білорусі з Україною не відповідають дійсності, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Щодо заяв Олександра Лукашенка, то він любитель таких резонансних заяв. Він розмовляє дуже часто заголовками, які відразу потрапляють у медіа. Тут треба зберігати спокій і завжди розуміти, що Олександр Лукашенко – це людина, щодо якої треба робити ретельний факт-чекінг. І запевняю вас, що заява його про контрабанду зброї з України до Білорусі не пройде жоден факт-чекінг, тому що це просто не відповідає дійсності за жодними параметрами, як і його заява про те, що кордон закритий”, – сказав Кулеба на пресконференції в рамках всеукраїнського форуму “Україна 30. Міжнародна політика” в Києві в понеділок.

Він додав, що, за його інформацією, кордон працює.

“Україна не шукає конфлікту, але Україна завжди дуже жорстко захищатиме свої інтереси, якщо хтось спробує цей конфлікт нам нав’язати”, – наголосив глава МЗС.

Як повідомлялося, 2 липня Лукашенко заявив, що доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною. “Величезна кількість зброї надходить з України до Білорусі. Тому я доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною”, – сказав він на урочистих зборах з нагоди Дня незалежності.

Протести та вибори в БілорусіПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.