Кабмін розширив держпідтримку тваринництва у 2020 році

Кабмін розширив держпідтримку тваринництва у 2020 році

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів розширив напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції у 2020 році.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

“20 травня, на засіданні Уряду прийнято зміни до постанови №107, якими визначаються напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. За програмою передбачені видатки в обсязі 1 млрд грн”, – йдеться в повідомленні.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, з огляду на актуальний стан тваринництва підтримка цієї галузі є вкрай необхідною.

“За результатами численних консультацій і зустрічей з профільними аграрними асоціаціями, прийнято рішення, що підтримка буде направлена, зокрема, на стабілізацію поголів’я худоби, кількості бджолосімей та поліпшення їх генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва та бджільництва, а також для створення нових потужностей для зберігання зерна”, – прокоментував Петрашко.

За словами міністра, підтримка бджільництва цього року запроваджується вперше. Стимулювання розвитку бджільництва сприятиме збільшенню кількості промислових пасік, запровадженню простежуваності продукції бджільництва, а також підвищенню її якості та конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках. Крім того, галузь бджільництва важлива для розвитку малого підприємництва на селі.

 
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.