Жителі київської багатоповерхівки, де в неділю стався вибух, будуть забезпечені тимчасовим житлом, – Кличко

Жителі київської багатоповерхівки, де в неділю стався вибух, будуть забезпечені тимчасовим житлом, - Кличко

Фото з відкритих джерел

Люди, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерховому будинку на вул. Соломії Крушельницької 1/5, будуть забезпечені тимчасовим житлом, повідомив мер Києва Віталій Кличко, спілкуючись із журналістами на місці події.

“За попередньою інформацією, вибух стався на 7-му поверсі. 2 людини загинули. Одна людина госпіталізована в столичну лікарню швидкої допомоги. Всіх інших жителів будинку евакуювали. Ми надамо всім тимчасове житло на базі одного зі столичних інтернатів. Зараз люди отримують всю необхідну допомогу”, — повідомив Кличко.

За його словами, вибух був дуже потужним і тримальна конструкція будинку дуже сильно пошкоджена, а тому, найімовірніше, доведеться розібрати.

“Фахівці, які попередньо обстежили будинок, кажуть, що, найімовірніше, доведеться демонтувати цю будівлю. Тому, ми поки що не можемо пустити людей в їхні квартири, щоб вони забрали необхідні речі. Оскільки в будь-який момент може статися обвал. Потрібен час для ретельного обстеження будинку. І, коли фахівці дадуть добро, людей пустять в житло забрати речі”, — зазначив Кличко.

Мер також повідомив, що розбір завалів триває, пошукова операція ще не завершена. “Нам відомо, що на стояку, який обрушився унаслідок вибуху, проживає понад 100 осіб. Тому сказати точно, що під завалами нікого не залишилося, ми поки що не можемо. Працюють рятувальники. Їм потрібен час, щоб розібрати завали”, – сказав Кличко.

За словами міського голови, біля будинку на вул.Соломії Крушельницької розгорнуто штаб з ліквідації наслідків вибуху. Працюють рятувальники і поліція. Постраждалі отримують всю необхідну допомогу.

За його словами, на місці катастрофи працюють і вибухотехніки. Вони вивчають можливі причини вибуху. Попередня версія – детонація побутового газу.

Раніше в неділю, о 10:00, в 10-поверховому житловому будинку на вул.Крушельницької, 1/5 в Дарницькому районі Києва стався вибух газу без подальшого горіння, були зруйновані перекриття п’яти поверхів з 4-го по 8-й.

Станом на 11:00 було знайдено загиблу людину, ще трьох розблокували з-під завалів, евакуйовано 21 людину, велися роботи з подальшої евакуації мешканців будинку. Пізніше керівник Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що знайдено тіла вже двох загиблих внаслідок вибуху.

На фотографіях з місця події видно, що вибух майже повністю зруйнував три розташовані одна над одною квартири багатоповерхівки з 6-го до 8-го поверху. Зруйновані зовнішні стіни суміжних кімнат у кожній із трьох сусідніх із ними квартир з однієї сторони, також місцями пошкоджені перекриття і зруйновані балкони в квартирах на 4-му, 5-му і 9-му поверхах, розташованих вище і нижче від зруйнованих. В інших квартирах місцями вибиті шибки. Приблизно за 4 метри від будинку, в якому стався вибух, розташований інший 9-поверховий будинок з бетонних панелей.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.