Іран оприлюднив дані з бортового самописця збитого літака МАУ

Іран оприлюднив дані з бортового самописця збитого літака МАУ

Фото Reuters

В Ірані офіційно оприлюднили дані з бортового самописця літака МАУ, збитого у січні поблизу Тегерана, вони вказують, що пілоти до останнього ним керували.

Про це повідомляє іранський портал Tasnim, передає Укрінформ.

Бортовий самописець припинив запис польотних даних о 6:14 ранку за місцевим часом через потрапляння уламків першої ракети в літак. До вибуху літак летів у звичайних умовах.

«Чорна скринька» встигла записати всі звуки з кабіни пілотів упродовж 19 секунд після вибуху ракети. Перша ракета завдала серйозних ушкоджень літаку, але двигуни не вимкнулися. Екіпаж із трьох осіб, зокрема інструктор польотів, намагалися до останнього керувати літаком. Розмова пілотів свідчила про проблеми з електрикою, інструктор польотів дав вказівки увімкнути допоміжний блок живлення. Зсередини пасажирського салону не долітало жодних звуків, а розмови та реакція екіпажу свідчила про їхнє фізичне здоров’я у момент польоту, зробили висновок експерти.

Через те, що запис у кабіні завершився через 19 секунд після вибуху, а друга ракета досягла літака щонайменше за 25 секунд після першої — неможливо проаналізувати вплив другої ракети на літак.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.