Дугарь про досудове розслідування: “Немає жодного доказу, крім підробленої експертизи”

Дугарь про досудове розслідування: "Немає жодного доказу, крім підробленої експертизи"

Фото: depo.ua

Підозрювана у справі про вбивство Павла Шеремета Яна Дугарь розповіла, що за пів року досудового розслідування прокуратура не знайшла жодних доказів її причетності до вбивства, крім експертизи ходи, яку вона вважає підробленою.

Про це розповіла Яна Дугарь, передає hromadske.

«До підозри, яку змінили, немає жодного доказу моєї причетності, крім підробленої експертизи. Стороною захисту було надано достатньо доказів про мою непричетність», — сказала Дугарь.

Раніше поліція опублікувала заяву, в якій зазначила, що порівняльна експертиза чітко вказала, що дівчина на відео з розвідки та на відео з Яною Дугарь — одна особа. Адвокати неодноразово наголошували на необ’єктивності експертизи ходи, адже для порівняння взяли фото, де Яна у куртці.

Крім того, за даними прокуратури, інша експертиза щодо почерку встановила, що запис від 18 липня 2016 року у медичному журналі Покровського госпіталю, де відмічається персонал, зроблений підозрюваною у вбивстві Павла Шеремета Яною Дугарь у листопаді.

За версією слідства, саме 15 та 18 липня 2016 року Дугарь «проводила розвідку» біля будинку Шеремета та фотографувала на мобільний телефон камери спостереження довкола майбутнього місця злочину. 

Сама Яна Дугарь заявила, що не знає, про яку експертизу йдеться.

Адвокат Денис Ломанов зазначив, що матеріали про експертизу почерку не відкривали стороні захисту: «Тому стверджувати, що взагалі існує така експертиза — абсурдно. За пів року досудового розслідування жодного нового документа, який показував на причетність до злочину, немає».

На уточнювальне питання, чи могли бути ситуації, коли у медичному журналі, могли не розписатися, Дугарь відповіла: «Звісно було. Був великий потік роботи. Ми не спали, одне одного з раціями заміняли. Звісно, що могло б бути таке».

Вона нагадала, що у липні 2016 року перебувала у військовому госпіталі в Покровську, а не у Києві.

 

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.