ДСНС продовжує гасіння лісових пожеж на Житомирщині та Київщині

ДСНС продовжує гасіння лісових пожеж на Житомирщині та Київщині

Фото: dsns.gov.ua

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують ліквідувати займання в лісах Житомирської області та Чорнобильській зоні.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

“Станом на 14:00 21 квітня сили ДСНС надають допомогу працівникам лісгоспів на території ДП “Овруцьке ЛГ”, “Овруцьке СЛГ” щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків та деревини”, – йдеться в повідомленні.

Осередок горіння поблизу сіл Жолудівка та Журба локалізовано, зазначають рятувальники.

На території Словечанського ЛГ тривають роботи з гасіння окремих ділянок тління трав’яного настилу, пеньків і деревини усередині локалізованих ділянок.

До гасіння пожеж у Житомирській області залучені 1069 людей і 155 одиниць техніки, з них від ДСНС 176 чоловік особового складу та 41 одиниця техніки.

У Київській області ДСНС надає допомогу працівникам Державного агентства України з управління зоною відчуження в гасінні пожеж на територіях Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського і Денисовицького лісництв.

“Основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини і двох торфовищ у ділянках пройдених вогнем”, – повідомляють у ДСНС.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС і додатково вісім шляхопрокладачів Збройних сил України. Інженерною технікою створено 515 км мінералізованих смуг.

Загрози об’єкту “Укриття”, сховищу радіаційних відходів та іншим критичним об’єктам зони відчуження немає.

До гасіння пожеж залучені 1343 людини і 299 одиниць техніки, із них від ДСНС 1201 людина особового складу та 248 одиниць техніки (зокрема три вертольоти, якими нині здійснено 50 скидів – 100 тонн води).

Радіаційний фон у м. Києві та Київській області в межах норми і не перевищує природних фонових значень.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.